Правила перебування дітей в «КЗ ДОТ ім. І. Бережного»
Загальні положення.
1.1. Ці правила визначають порядок перебування дитини КЗ «ДОТ ім. Івана Бережного» (далі табір), права і обов'язки табору щодо дитини та батьків (законних представників) на період перебування на території табору (терміну дії путівки).
1.2. В табір приймаються діти у віці від 7 до 18 років, які не мають медичних протипоказань і готові до самообслуговування.
1.3. Прийом дітей в табір проводиться шляхом особистої передачі дитини від батьків (законного представника) представнику табору в місці збору організованої групи або представнику табору при реєстрації на місці проведення табору.
1.4. Прийом дітей в табір проводиться на підставі наступних документів, які пред'являються батьками перед заїздом на реєстрацію:
а) путівка або згідно завіреного списку дітей що направляються на оздоровлення;
б) медична довідка (форма 079-повна) з даними про перенесені інфекційні захворювання, з даними про останні зроблених профілактичні щеплення; з відміткою про відсутність педикульозу; при наявності хронічних захворювань вказати дату останнього загострення із зазначенням групи здоров'я, фізкультурної групи, рівнем фізичного розвитку, обмеженнями в оздоровчих заходах;
в) свідоцтво про народження (копія);
1.5. Кожна дитина повинна усвідомлювати, що вона їде в дитячий колектив і повинна дотримуватися правил, встановлених в цьому колективі. Приїзд дитини в табір вважається згодою дитини та її батьків на виконання правил, встановлених в дитячому таборі.
1.6. Оплата за путівку свідчить про те, що батьки знайомі з правилами і умовами табору.
Правила підготовки дитини до табору.
2.1. Кожен батько повинен підготувати свою дитину до поїздки в табір: ознайомити його з Правилами перебування дитини в таборі, щоб переглянути його особистий одяг і речі. Речі дитини повинні бути упаковані в зручну для транспортування валізу або сумку. Сумки та валізи повинні бути підписані (тому, що у багатьох вони однакові). Перед відправленням батьки повинні ознайомити дитину з вмістом багажу, при необхідності покласти письмовий перелік речей. Речі повинні бути добре знайомі дитині.
2.2. Батьки інформують дитини про можливість зв'язку з ними допомогою мобільного зв'язку.
2.3. Батьки повинні налаштувати дитину на активний і колективний відпочинок в таборі.
Правила перебування в таборі.
3.1. По приїзду в табір дітей розподіляють по загонах з урахуванням вікових особливостей.
3.2. Кожна дитина має пройти інструктаж з техніки безпеки, розписатися в журналі інструктажу і дотримуватися всі встановлені в таборі правил, в тому числі правил протипожежної безпеки, правила поведінки на воді, походів і тд.
3.3. Кожна дитина повинна дотримуватися режиму дня табору, загальні санітарно-гігієнічні норми, особисту гігієну (вмиватися, зачісуватися, приймати душ, одягатися по погоді і т.д.).
3.4. Дитина повинна перебувати разом зі своїм загоном і брати участь в житті колективу табору. Вихователь зобов'язаний знати, де знаходиться кожна дитина. А дитина попередити вихователя про місце свого перебування. Дитина може не брати участь в будь-яких заходах з об'єктивних причин (хвороба, заборона лікаря).
3.5. Вихід за територію табору категорично заборонений. Допускаються виходи загонів з дозволу директора табору для проведення заходів (походи, багаття) в супроводі вихователів.
3.6. Дитина може бути тимчасово виведена за територію табору в наступних випадках:
- за заявою батьків, узгодженого з директором табору,
- через хворобу в супроводі вихователя, медичного працівника табору.
3.7. У разі погіршення самопочуття дитина повинна повідомити вихователю і звернутися до медичного працівника табору. Медичний працівник повідомляє батькам про необхідність поміщення дитини в ізолятор або в стаціонарну медичну установу. Дозвіл на госпіталізацію й оперативне втручання може бути одержаний від батьків в телефонному режимі. В іншому випадку рішення приймають батьки по приїзду в табір або медичний заклад.
3.8. Кожна дитина зобов'язана дбайливо ставитися до особистого майна, майна інших дітей і майна табору. За збереження особистих речей дитина несе відповідальність самостійно. Адміністрація не несе відповідальності за їх втрату.
3.9. Кожна дитина має дотримуватися правил поведінки в громадських місцях (лихослів'я, моральні і фізичні образи особистості, розпалювання національної ворожнечі не допускається).
3.10. Кожна дитина повинна дбайливо ставитися до навколишньої природи на території табору, дотримуватися чистоти.
3.11. Користування телефонами на заняттях, заходах і дискотеках заборонено. Адміністрація не несе відповідальності за поломку і втрату засобів мобільного зв'язку та іншої техніки дитини.
3.12. На територію заборонено привозити медичні засоби лікування, при заїзді всі ліки будуть конфісковані. Якщо є необхідність в прийомі певних ліків для дитини, це повинно бути узгоджено з медичним працівником табору
3.13. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
- самовільне купання,
Ø cамовільне пересування по території табору без супроводу вихователя,
Ø cамовільне розпалювання багать,
Ø забиратися на дерева й дахи,
Ø чіпати електрощити,
Ø куріння,
Ø розпивання спиртних напоїв,
- ввезення шкідливих продуктів, та продуктів які псуються (ковбаса , сир, хліб, сметана, молоко, газовані напої, сухарики, чіпси, соки і т.д.)
Правила відвідування дитини в таборі.
4.1 Відвідування дитини в таборі відбувається в строго відведений час. По приїзду в табір зверніться на рецепцію табору з проханням покликати Вашу дитину. Для чого повідомте йому його прізвище, ім'я, номер загону.
Відвідування приміщень для тимчасового проживання дитини категорично заборонено! Це обумовлено санітарним режимом табору і турботою про безпеку Вашої дитини. Відвідування батьками території табору можливо тільки в перший і останній день зміни.
Щоб забрати дитину за територію табору на час, Вам необхідно буде узгодити це дію з адміністрацією табору, після чого написати заяву встановленого зразка на ім'я директора табору і особисто довести до відома загонових вихователів. В даний час Ви приймаєте на себе повну відповідальність за життя і здоров'я Вашої дитини. Право відвідувати, а тим більше забирати дитину за територію табору, мають тільки її батьки або законні представники.
4.2 Санітарними службами заборонені всі продукти для передачі в умовах заміського табору, тому передані дитині продукти харчування конфісковані і знищені.
Правила відрахування дитини з табору.
5.1. Адміністрація Табори має право відрахувати дитину з табору з доставкою до місця проживання в супроводі представника табору за рахунок батьків і / або в супроводі батьків з наступних причин:
- Грубе порушення заходів власної безпеки, порушення режиму, самовільне залишення території табору, самовільне купання або неодноразове порушення правил поведінки на воді, порушення правил пожежної безпеки, електробезпеки;
- Крадіжка, вимагання, погрози, заподіяння моральної або фізичної шкоди з боку дитини по відношенню до інших дітей;
- Нанесення значного умисного матеріального збитку табору;
- Вживання спиртних напоїв (включаючи пиво), наркотичних засобів, куріння;
- Виявлення у дитини медичних протипоказань або хронічних захворювань, зазначених в анкеті або медичних довідках, які можуть негативно позначитися на його здоров'ї під час перебування в таборі.
- Поширення і пропаганда куріння, пияцтва, наркотиків, а також розпусної і некультурної поведінки, лихослів'я, грубість з педагогами, нанесення будь-яких тілесних ушкоджень іншим особам.
- Вчинення дій, що несуть загрозу життю або здоров'ю людей (співробітників табору, дітей та ін.)
- Травми дитини, захворювання, які можуть бути небезпечними для подальшого перебування в таборі дитини і інших дітей.
5.2. Вихователь в присутності дитини сповіщає батьків (законного представника) про системні порушення дитиною вищевказаних правил і попереджає про відрахування з табору.
5.3. Відрахування проводиться при наявності актів, медичних довідок та інших документів, що підтверджують вищевказані причини.
5.4. При відрахуванні дитини з табору компенсація невикористаних днів путівки не проводиться.
5.5. За заподіяний збиток майну табору матеріальну відповідальність несуть батьки дитини в установленому законом порядку.
